Графік роботи:

Пн, Ср, Пт: 09:00 - 17:00  Доставка із Польщі тепер 10-14 днів 

+38 066 907 86 67 тільки viber, telegram (бо ми в Польщі ;) )

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Титанік (RMS Titanic)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Конструктор Cobi Титанік, 600 деталей COBI-1914A Speed Build

Конструктор "Титанік" - побудуйте історичний лайнер!

Серед любителів дитячих  конструкторів, безумовно, є любителі історичних чудес техніки. Саме для них був створений конструктор "Титаніка", з якого можна зібрати макет цього всесвітньо відомого лайнера. Кобі (COBI) також створив цей конструктор, щоб відзначити 101-у річницю затоплення Титаніка в Атлантиці після зіткнення з айсбергом.

Різні набори, різний рівень складності

Беручи до уваги різні потреби та можливості користувачів, бренд Cobi створив два набори конструкторів "Титанік". Головна відмінність - це кількість елементів, з яких створена модель знаменитого лайнера. Менший набір підійде для менш досвідчених конструкторів. Більший задовольнить навіть досвідчених любителів конструкторів. Моделі відрізняються за розмірами, масштабами та точністю картографування корабля та його деталей. Обидва вони виготовлені з дуже якісних компонентів.

Конструктор "Титанік" - оригінальний подарунок для дітей

Набори конструкторів "Титанік" можуть стати чудовим подарунком не тільки для найменших. У дітей вони розвивають рухові та сенсорні навички. Вони навчають навичкам логічного мислення, терпінню, творчості. Вони також є відмінним приводом, щоб розділити історичні та будівельні знання, і перш за все, щоб весело провести час разом. Великий набір конструкторів "Титанік" може стати цікавим подарунком для любителів морського життя та історії. Щоб зібрати його, потрібно більше часу, але остаточний ефект того вартий. Готова модель, завдяки тому, що вона надзвичайно ретельно відтворена, може стати фантастичним колекційним орнаментом.

Вгору