Інструкція на право відмови від договору

Право відмови від договору

Ви маєте право відмовитися від договору протягом 14 днів без пояснення будь-яких причин.Строк для розірвання договору закінчується через 14 днів з дня отримання клієнтом товару. Щоб скористатися правом відмови, ви повинні повідомити про своє рішення відмови від цього Договору шляхом однозначної заяви (наприклад, листом по електронній пошті).
Потрібно скористатися з зразка бланка про розірвання умови для прискорення розірвання умови.

Документи, які потрібно додати до товару:
- правильно заповнений формуляр (завантажити)
- Поштовий документ CN 23

Просимо вислати товар і вище зазначені документи за допомогою адресної доставки Нової Пошти. 
Адрес:

ТОВ " Скай Логістика»
Проспект Відрадний 18-Б,
03061 м. Київ, 
+38 067 411 68 68
shop@kobo.com.ua


ЕФЕКТИ ВІДМОВИ ВІД ДОГОВОРУ
У разі відмови від цього договору, ми повертаємо Вам всі отримані від вас платежі, в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, в якому ми були проінформовані про ваше рішення про право відмовитися від цього Договору. Ми можемо призупинити з поверненням оплати до моменту отримання речей або до моменту надання доказів його повернення, в залежності від того, яка подія настане раніше.

Термін вважається виконаним, якщо товар вами відправлений до закінчення терміну 14днів.Клієнт повністю несе витрати пов'язані з поверненням товару. Не приймуємо пачок за повідомленням.

Звертаємо Вашу увагу на те, що посилки, відправлені післяплатою, ми не приймаємо. У цьому випадку посилки повертаються відправнику.

ТОВАР НЕОБХІДНО РЕТЕЛЬНО УПАКУВАТИ, ЩОБ ЗАХИСТИТИ ЙОГО ВІД ПОШКОДЖЕННЯ В ПРОЦЕСІ ТРАНСПОРТУВАННЯ. ВАРТІСТЬ УПАКОВКИ І ВІДПРАВКИ ТОВАРУ ОПЛАЧУЄ КЛІЄНТ

Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р.. На жаль, оформити повернення на парфюмерно-косметичні вироби, щітки для волосся, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, білизна натільна, білизна Постільна, Панчішно - шкарпеткові вироби, Товари в аерозольній упаковці і т.д. ми не зможемо. Важливо! Якщо у Вас виникли певні питання, пов'язані з оформленням повернення - без вагань телефонуйте або пишіть нам, і ми зробимо все можливе для надання вам вичерпної інформації та необхідної допомоги.

Таким чином, повернути товар можна, якщо:
* З моменту придбання пройшло не більше 14 днів;
* Товар не використовувався;
* Збережено товарний вигляд продукту, його споживчі властивості, пломби, ярлики тощо;
* Зберігся розрахунковий документ, який споживач отримав разом з товаром;
* Товар не входить до переліку тих, які не підлягають обміну.

Повернути товар належної якості і забрати гроші можна, якщо дотримані всі перераховані вище умови

Гроші за замовлення ми повертаємо на банківський рахунок клієнта Приват Банку.